Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Градинарски комплет Веранда 4 парчиња метал-текстилен црно

13.990 ден.
15.900 ден.
Потребни наградни поени: 16499
  • Производител: BJB
  • Шифра:Шифра 152-000011
  • Наградни поени:100
  • Достапност:Пред нарачка
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Дали барате импресивен и практичен комплет кој стилски ќе го ажурира вашиот балкон или градина?
 Ако е така, тогаш овој модел е вашиот идеален избор, со современ и модерен дизајн што го прави да се истакнува.

 Спецификации:
 Сетот вклучува: * Двосед и две фотелји со црна рамка од издржлив метал 19*0,8мм. 42*14мм и облога од текстил со одличен квалитет 27*15*0,8мм во црна боја.
 * Табела: Стабилна рамка изработена од висококвалитетен метал со 5мм стакло со отпорност на абење и време
 Високо издржливи материјали: погодни за надворешна употреба.


 Димензии на фотелји:
Должина: 59 см
Ширина: 75 см
Висина: 74 см

 
Димензии на троседот:
Должина: 112 см
Ширина: 75 см
Висина: 74 см

 
Димензии на табелата:
 Должина: 75 см
Ширина: 44 см
Висина: 40 см
 
Забелешки:
Производот се испорачува во фабричко пакување и со детален водич за склопување.
Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран.
Испорака за 10-14 работни дена 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција