Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Полица Хавана

5.990 ден.
7.490 ден.
Потребни наградни поени: 8600
  • Производител: BJB
  • Шифра:Полица Хавана
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Изработено од квалитетна 18mm иверица и метална конструкција електростатски бојадисана.

Димензии:

Висина: 180cm

Ширина: 100cm

Длабочина: 34cm

Висина на полици: 35cm

Метален профил: 20x30mm (1mm дебелина)

Може да се фиксира на ѕид.

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена


8682870972070 | 570VLT1113

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција