Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Полица Емили - атлантик

2.590 ден.
3.999 ден.
Потребни наградни поени: 3100
  • Производител: BJB
  • Шифра:15-02-02
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Димензии: висина 172cm | ширина 55,3cm | длабочина 20cm

Растојание помеѓу полиците: 32,1cm

Боја: Атлантик

Полицата е произведена со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

Лесна и брза монтажа според детално упатство за составување, за 5 минути.
15-02-02

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција