Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Полица Лена

2.790 ден.
4.290 ден.
Потребни наградни поени: 2999
  • Производител: BJB
  • Шифра:15-08-01
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Декоративна полица / библиотека, која додава елеганција и практичност во секој простор.

Изработена од 18mm 1ва класа иверица според стандардите на ЕУ со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Не содржи канцерогени материи во рамките на Е1 стандардите.

Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

Димензии:

Ширина: 88,2 см

Висина: 88,2 см

Длабочина: 20 см

Растојание помеѓу полици: 27 см

Висина на ногарки: 12 см
15-08-01

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција