Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Полица Полка

5.390 ден.
7.790 ден.
Потребни наградни поени: 7800
  • Производител: BJB
  • Шифра:Полица Полка
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Полица со метална конструкција, изработена од квалитетна 18mm иверица.

Димензии:

Висина: 178cm

Ширина: 32,2cm

Длабочина: 31,3cm

Висина на полици: 30,7cm

Ширина на полици: 29,5cm

Конструкцијата со златна боја е изработена од 100% метал.

Затоа што полиците се мермерен дизајн, можно е да има мала разлика помеѓу тоновите на бојата на прикажаните фотографии и добиениот производ.


8681875670578

Тагови: Полица Полка

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција