Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Стол AVANI натурал

8.900 ден.
9.990 ден.
Потребни наградни поени: 9100
  • Шифра:AVANI NATURAL 236-000014
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

За оние од вас кои бараат столче што импресионира со својата естетика, серијата Авани е најдобриот предлог за купување.
Може да се користи внатре и надвор и е идеално решение и за професионални простори.

Спецификации:
* Рамката е изработена од дрво.
* Седиштето и наслонот од PE ратан и мрежа на седиштето.
* Боја: натурал

Димензии на производот:
*Должина: 61,5 см
*Ширина: 65 см
*Висина: 80,5 см

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-14 дена
236-000014

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција