Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

НГ ЕЛКА 180 СМ ГЕНЕВА ЗЕЛЕНА

10.199 ден.
  • Шифра:09067547
  • Достапност:2 - 3 дена
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Новогодишна елка
Висина 180см
Материјал - пластика
Боја - зелена
Природен изглед
Лесно се поставува и собира.


  • Шифра: 09067547
  • Баркод: 872009379776


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција