Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Електрична мулти острилка BORMANN BMS6500

2.599 ден.
5.499 ден.
Потребни наградни поени: 6000
  • Шифра:Електрична мулти острилка BORMANN BMS6500
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Спецификација на продуктот

  • Напон:  230-240V, 60Hz
  • Моќност : 65W
  • Брз.празен од  :  6.700/min.
  • Мулти острач за бургии, ножеви, макази
  • Димензија на бургија ∅3-10mm
  • Димензија на ножеви 6-51mm
  • Димензии на производ 22 x 17 x 20cm

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција