Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra ERO IE-AJ46-450 Ротациска брусалка

3.999 ден.
4.999 ден.
Потребни наградни поени: 2800
  • Производител: Iskra
  • Шифра:371
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха




или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

• Моќност: 230-240V~50Hz
• Јачина: 450W
• Број на вртежи на моторот: 6.000 - 12.000 min-1
• Број на вибрации: 12.000 - 24.000 min-1
• Пречник на вибрациски круг: Ø150 mm
• Брусна плоча: Ø150 mm
• Сад за собирање прашина
• Димензии (mm): 290  x 125  x 190 
• Тежина: 2 kg

2 години гаранција

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција