Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Metabo Аголна брусилка W 1100-125

5.990 ден.
6.499 ден.
Потребни наградни поени: 6000
  • Производител: METABO
  • Шифра:Metabo Аголна брусилка W 1100-125
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.


Карактеристики и предности

  • Робусен мотор со одличен капацитет на оптеретување
  • Авто-стоп графитни четкици за заштита на моторот
  • Metabo сигурносен прекинувач против несакано активирање
  • Заштита по повторно стартување при прекин на ел. енергија

Спецификација на продуктот

 

МоделMETABO W 1100-125
Моќност:1.100 W
Големина на плоча за сечење:
125 мм
Број на празни  вртежи:
11000 rpm
Вртежен момент:
3 Nm
Вретено:
М14
Кабел
2.5 метри
Тежина
2.1  кг

 

 

Симни го упатството за употреба во PDF тука…
 

Симни го упатството за употреба во PDF тука…

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција