Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Продолжен кабел KLAN G03/6MSK 3м со прекинувач

699 ден.
Потребни наградни поени: 699
  • Производител: KLAN
  • Шифра:Продолжен кабел KLAN G03/6MSK 3м прекикач
  • Наградни поени:12
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Број на приклучоци 9
Модел G03 / 6MSK
Напон 250 V
Фреквенција 50 Hz
Номинална струја 16 А
Класа на заштита I
Пресек на кабел 1,5 mm²
Должина на кабел 3 m
Максимално оптоварување 3680 W

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција