Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Продолжен кабел Iskra 3S-5M

699 ден.
Потребни наградни поени: 700
  • Производител: Iskra
  • Шифра: Iskra 3S-5M
  • Наградни поени:24
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

• Продолжен кабел 3 приклучници
• Напон: 250V
• Номинална фреквенција: 50Hz
• Номинална струја: 16A
• Класа за заштита: I
• Вид на кабел: H05VV-F 3G 1.5mm2
• Пресек на кабел: Ø 1,5мм2
• Должина на кабел: 5м
• IP заштита: IP20
• Максимално оптоварување: 3680W
• Прекинувач: нема


ПАКУВАЊЕ: 20ком

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција