Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Fabbygo PLJR– 301 INOX соковник

2.999 ден.
3.333 ден.
Потребни наградни поени: 3500
  • Производител: fabbygo
  • Шифра:Fabbygo PLJR– 301 INOX соковник
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Моќност: 500W
2 брзини
Метални ножеви
Капацитет на сад: 0.5 l
Филтер од не’рѓосувачки челик
Состав: метал, пластика, гума
Димензии на кутија:296 x 201 x 365 mm

Гаранција 1 година

Бесплатна достава

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција