Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ISKRA CJ-8005-LI цедалка

999 ден.
Потребни наградни поени: 800
  • Производител: Iskra
  • Шифра:CJ-8005-LI
  • Наградни поени:40
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Технички карактеристики

• напон: 220-240V~50/60Hz
• јачина: 40W
• сад: 0.7L
• мерна скала
• 2 додатоци за цедење 
• вртење во 2 страни
• капак
• гумиорани ногарки
• едноставно за чистење
Димензии (mm): 158  x 158  x 210
Нето тежина: 0,60 kg
Бруто тежина: 0,72 kg

 

 Бесплатна достава до вашиот дом!

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција