Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

EINHELL TC-VC 1820 s индустриска правосмукалка мокро-суво

6.599 ден.
Потребни наградни поени: 6999
  • Производител: Makita
  • Шифра:EINHELL TC-VC 1820 s
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Резервоар од нерѓосувачки челик 20л, отпорен на рѓа и цврст
Поврзување со удар за тешко достапни области за чистење со удар
4 тркала за добра мобилност
Практичен држач за додатоци за чисто складирање и работење
Практичен држач за кабли за уредно складирање
Систем за црева со O 36mm одржува висок проток на воздух и нечистотија
Вклучувајќи пластично црево за вшмукување и продолжена цевка од три дела
Вклучувајќи млазница за подот и млазница за процепи
Вклучувајќи пена филтер, сина филтер кеса и хартиена кеса за нечистотија
Моќност 1250W
Вшмукување моќност макс. 180 mbar
Капацитет на садот 20 л
Должина на вшмукување црево 150 см
Дијаметар на вшмукување црево 36 мм
Должина на кабелот за напојување 300 см
Ниво на звучен притисок Lpa 78 dB (A)
Ширина 301 мм
Висина 488 мм
Бруто тежина единечно пакување 5,3 кг

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција