Акција
-8%
BLANCO MILI INOX чешма BLANCO MILI INOX чешма
5.499 ден.5.999 ден.
5.499 ден.5.999 ден.
-15%
Iskra YL-B28-11 уљен радијатор Iskra YL-B28-11 уљен радијатор
3.999 ден.4.690 ден.
3.999 ден.4.690 ден.
-27%
Iskra DL-BL01GS блендер Iskra DL-BL01GS блендер
2.699 ден.3.699 ден.
2.699 ден.3.699 ден.
-25%
Bosch ARM 37 Електрична косилка за трева Bosch ARM 37 Електрична косилка за трева
10.999 ден.14.660 ден.
10.999 ден.14.660 ден.
-11%
INDESIT LR-7S1 X Комбиниран фрижидер INDESIT LR-7S1 X Комбиниран фрижидер
18.699 ден.20.999 ден.
18.699 ден.20.999 ден.
-4%
AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна
12.499 ден.12.999 ден.
12.499 ден.12.999 ден.
-20%
Iskra QT3023 Електрична косилка Iskra QT3023 Електрична косилка
3.999 ден.4.999 ден.
3.999 ден.4.999 ден.
-25%
Bosch ARM 34 Електрична косилка за трева Bosch ARM 34 Електрична косилка за трева
9.150 ден.12.200 ден.
9.150 ден.12.200 ден.
-11%
Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW
7.999 ден.8.999 ден.
7.999 ден.8.999 ден.
-8%
Bosch GTS 10J Статична пила Professional Bosch GTS 10J Статична пила Professional
48.999 ден.52.999 ден.
48.999 ден.52.999 ден.
Скала алуминимска 30-03 ALPOS
 • Скала алуминимска 30-03 ALPOS
 • Скала алуминимска 30-03 ALPOS
 • Скала алуминимска 30-03 ALPOS

Скала алуминимска 30-03 ALPOS

1.299 ден.
Потребни наградни поени: 2222
Производител: Alpos ALU slo
Шифра на производ: 30-03 ALPOS
Наградни поени: 40
Достапност: На залиха
Количина:

Скала алуминимска 30-03 ALPOS

Карактеристики и предности

 • За домашни потреби
 • Алуминиумска скала со 3 газишта
 • Носивост на скалата : 95 кг
 • Стандард: AIS100018
 • Височина на склата: 1, 31м
 • Тежина: 2, 72кг
 • Лесни и практични, изработени претежно од алуминиум. Не лизгачки газишта од 8 см. за поголема сигурност и удобност на користење .
 • Скалите се проектирани и произведени по стандард BS2037 класа 3 и можност за оптоварување до 95 кг.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Alpos ALU slo Скала алуминимска 30-03 ALPOS Скала алуминимска 30-03 ALPOS Карактеристики и предности За домашни потреби Алуминиумска скала со 3 газишта Носивост на скалата : 95 кг Стандард: AIS100018 Височина на склата: 1, 31м Тежина: 2, 72кг Лесни и практични, изработени претежно од алуминиум. Не лизгачки газишта од 8 см. за поголема сигурност и удобност на користење . Скалите се проектирани и произведени по ст.. Category: Product #: 30-03 ALPOS Regular price: 1.299 ден. 1.299 Available from: КРУСЕЛ e-Store