Акција
-20%
Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример
7.992 ден.9.990 ден.
7.992 ден.9.990 ден.
-21%
Favorit 18000BTU Климатизер Favorit 18000BTU Климатизер
20.999 ден.26.499 ден.
20.999 ден.26.499 ден.
-22%
Favorit 12000BTU Климатизер Favorit 12000BTU Климатизер
13.999 ден.18.000 ден.
13.999 ден.18.000 ден.
-15%
Einhell BEM32 Електрична косилка за трева Einhell BEM32 Електрична косилка за трева
3.399 ден.3.999 ден.
3.399 ден.3.999 ден.
-11%
HD LED TV SCHNEIDER 32SL55, 32"(81cm), Android TV, WiFi HD LED TV SCHNEIDER 32SL55, 32"(81cm), Android TV, WiFi
7.999 ден.8.999 ден.
7.999 ден.8.999 ден.
-6%
EXPLORER НИТРО FAS201 20" велосипед EXPLORER НИТРО FAS201 20" велосипед
7.499 ден.7.999 ден.
7.499 ден.7.999 ден.
-20%
Iskra QT3023 Електрична косилка Iskra QT3023 Електрична косилка
3.999 ден.4.999 ден.
3.999 ден.4.999 ден.
-15%
AEG BEB 351110M Вградна Рерна AEG BEB 351110M Вградна Рерна
19.492 ден.22.999 ден.
19.492 ден.22.999 ден.
-12%
ART FLAME Електричен камин CHRISTINA ART FLAME Електричен камин CHRISTINA
10.290 ден.11.700 ден.
10.290 ден.11.700 ден.
-7%
Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови
20.499 ден.21.999 ден.
20.499 ден.21.999 ден.
-10%

Распродадено

EXPLORER QUEST CITY QES282S 28"/21" велосипед црно портокалово сив EXPLORER QUEST CITY QES282S 28"/21" велосипед црно портокалово сив
11.999 ден.13.333 ден.
11.999 ден.13.333 ден.
Lenovo T24i 23,8" WLED IPS монитор
 • Lenovo T24i 23,8" WLED IPS монитор
 • Lenovo T24i 23,8" WLED IPS монитор
 • Lenovo T24i 23,8" WLED IPS монитор
 • Lenovo T24i 23,8" WLED IPS монитор
 • Lenovo T24i 23,8" WLED IPS монитор

Lenovo T24i 23,8" WLED IPS монитор

11.100 ден.
Потребни наградни поени: 11100
Производител: Lenovo
Шифра на производ: 61A6MAT3EU
Наградни поени: 110
Достапност: На залиха
Количина:

Леново 23,8 "монитор со резолуција од 1920x1080.

LED осветлувањето обезбедува висок контраст, голема леснотија и минимална потрошувачка на енергија. Во категоријата на LED монитори е многу потенок и поелегантен модел од оние уреди од постарите генерации.

Благодарение на резолуцијата FullHD (1920px X 1080px), овој монитор ќе биде совршено погоден за уживање на квалитетни филмови BlueRay во режим на цел екран.

IPS матрица за овој монитор обезбедува високи кореспондентни параметри во боја, супериорен контраст на сликата и добра видливост од на сите агли на гледање.

Компатибилноста со современите графички картички и видео плеерите ќе биде обезбедена преку HDMI влез.

Port Display обезбедува прием на слика со повисок квалитет од компјутерската графичка картичка која ја поддржува оваа технологија.

D-SUB поддржува графички картички со претходна генерација аналогни VGA plug-in и компаративно новата генерација DVI-I стандард со помош на транзиција DVI-I -> D-Sub.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Lenovo Lenovo T24i 23,8" WLED IPS монитор Леново 23,8 "монитор со резолуција од 1920x1080. LED осветлувањето обезбедува висок контраст, голема леснотија и минимална потрошувачка на енергија. Во категоријата на LED монитори е многу потенок и поелегантен модел од оние уреди од постарите генерации. Благодарение на резолуцијата FullHD (1920px X 1080px), овој монитор ќе биде совршено погоден за уживање на квалитетни филмови BlueRay во ре.. Category: Product #: 61A6MAT3EU Regular price: 11.100 ден. 11.100 Available from: КРУСЕЛ e-Store