Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

GREEN THUMB GH-066 пластеник 400 x 250 x 200 cm

25.999 ден.
27.999 ден.
Потребни наградни поени: 24000
  • Производител: Iskra
  • Шифра:GREEN THUMB GH-066 пластеник 400 x 250 x 200 cm
  • Наградни поени:20
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

GREEN THAMB GH-066 е одличен за садење или одгледување зеленчук. Изработен е од 160 g/m2 PE мрежеста ткаенина и затоа совршено штити од влијанија од околината. Дополнителна стабилност обезбедува силна рамка изработена од галванизирани челични цевки. Стаклена градина е опремена со четири прозорци од секоја страна и една врата со патент. Стаклена градина е лесно да се постави. Препорачуваме да додадете основа за да обезбедите дополнителна сила. Ве молиме имајте предвид дека покривот на нашата стаклена градина не може да поднесе голема количина снег.

• Димензии: 4000 × 2500 × 2000 mm (Д × Ш × В)

• Материјал на рамката: Рамка изработена од галванизирани челични цевки

• Димензии на рамката: Дијаметар на лакови 32 mm, други цевки 25 mm

• Навлака: PE-LD мрежеста покривка (160 g/m2)

• Пакување: 2 кутии

• Димензии на кутијата 1/2 (во mm): 1280 (L) x 400 (Ш) x 130 (В)

• Нето тежина: 24 kg

• Бруто тежина: 25 kg

• Димензии на кутијата 2/2 (во mm): 1070 (L) x 380 (Ш) x 160 (В)

• Нето тежина: 16 kg

• Бруто тежина: 17 kg

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција