Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra ERO IE-GC254 Бензинска моторна пила

8.999 ден.
9.999 ден.
Потребни наградни поени: 10000
 • Производител: Iskra
 • Шифра:ERO IE-GC254
 • Наградни поени:200
 • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Карактеристики:

 • Зафатнина на моторот -25,4 cm3 
 • Номинална излезна моќност: 0,9 kW
 • Тип на мотор: двотактен
 • Воздушно ладење на моторот
 • Вртежи во минута при слободен тек: 2700-12000мин-1
 • Резервоар за гориво - 310 ml
 • Резервоар за моторно масло - 180 ml
 • Должина на меч - 30,5 mm 
 • Погонски чекор: 9525 mm (3/8")
 • Тежина - 4,22 kg

2 година гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција