Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Клуб маса Ellie - стакло

5.590 ден.
7.190 ден.
Потребни наградни поени: 7200
  • Производител: BJB
  • Шифра:706CLN1161
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Клуб маса изработена од 100% метална конструкција и стакло со дебелина од 4 mm

Димензии: Должина: 90 cm  Висина: 45 cm  Ширина: 50 cm 

Дебелина на металната конструкција на ногарките: 15 mm х 15 mm

Време на испорака: 10-15 дена


706CLN1161

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција