Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Клуб маса Гетеборг - Даб

3.590 ден.
4.990 ден.
Потребни наградни поени: 5000
  • Производител: BJB
  • Шифра:706CLN1148
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Изработена од метална конструкција и плоча од квалитетна иверица со дебелина 18 mm

Димензии на масата: Должина: 110 cm Ширина: 55 cm  Висина: 43 cm

Дебелина на металниата конструкција: 15 mm х 15 mm

Време на испорака: 10-15 дена


706CLN1148

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција