Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Клуб маса Луна

2.599 ден.
3.890 ден.
Потребни наградни поени: 3666
  • Производител: BJB
  • Шифра:Шифра 22-03-02
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Димензии: 105x50x42cm

Материјал: Иверица 1ва класа

Метална конструкција

ПВЦ кант трака 0.8mm

Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.
22-03-02

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција