Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

TВ комода Dionysos - орев

15.990 ден.
24.250 ден.
Потребни наградни поени: 25000
  • Производител: BJB
  • Шифра:TВ комода Dionysos - орев
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

ТВ комода која совршено ќе го надополни вашиот простор, давајќи му примеси на луксуз. Мелати ќе ве воодушеви со својот оригинален дизајн и квалитет.

Спецификации:

- Изработена од висококвалитетна иверка и ласерски сечен медијапан.

- Има шкаф и фиока кои се нудат за затворено складирање на вашите предмети.

- Максимална отпорност на тежина: 40 кг

- Боја: орев со црни метални ногарки

Димензии:

Должина: 170 см

Длабочина: 45 см.

Висина: 48,5 см.

Време на испорака: 10-14 дена

8683743438457

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција