Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Балкон сет, маса и 2 столици, темно сива

5.950 ден.
7.999 ден.
Потребни наградни поени: 8000
  • Производител: WURTH
  • Шифра:FBS2S
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

•Димензии на маса: 80*67cm

•Димензии на ногарки: 25*0,8cm

•Калено стакло - дебелина: 5mm

•Материјал: Ратан


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција