Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

RATTAN СЕТ, 3 ДЕЛА

7.990 ден.
9.990 ден.
Потребни наградни поени: 8000
  • Производител: WURTH
  • Шифра:F5050
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Ратан сет за градина,
Големина на столица: 74*82*90 cm
Големина на маса: 46*46*45 cm, Челична рамка + полиетилен ратан, 1 сет 1 кутија.
F5050

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција