Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

BNB GAZEBO тенда 3x3m FGMR1

13.999 ден.
Потребни наградни поени: 3500
  • Производител: WURTH
  • Шифра:G1093
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Димензии на тендата: 3*3 м

Висина на тенда: 2,6 m

Димензии на ногарките: 14*20*0,7 мм

Димензии на кровната цевка: 15*15*0,6 мм

Димензии на крошна цевка: 14*20*0,6 мм

Материјал: 180гр, полиестер

Каталошки број: FGMR1

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција