Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Fabbygo гарден маса СЦ-070 – Сива

1.499 ден.
1.999 ден.
Потребни наградни поени: 2500
  • Производител: fabbygo
  • Шифра:Fabbygo гарден маса СЦ-070 – Сива
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Димензии:Ø60×75
Боја:сива

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција