Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Полица ИНДУСТРИАЛ

2.290 ден.
5.990 ден.
Потребни наградни поени: 2999
  • Производител: BJB
  • Шифра:15-66-02
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Димензии: 183x60.2x20cm

Материјал: Иверица 1ва класа

Метална конструкција

ПВЦ кант трака 0.8mm

Боја: Светло кафеава

Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили.

Горната плоча и полиците се произведени со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.
15-66-02

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција