Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Кујнска полица Клои - бела

899 ден.
1.199 ден.
Потребни наградни поени: 1500
  • Производител: BJB
  • Шифра:Шифра MK13-01-01
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Димензија: 43.5x20x40cm

Изработена од18mm 1ва класа иверица според стандардите на ЕУ со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

Не содржи канцерогени материи во рамките на Е1 стандардите.

Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција