Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Метална закачалка Доминик - бела

899 ден.
1.390 ден.
Потребни наградни поени: 1500
  • Производител: BJB
  • Шифра:Шифра MK21-01-01
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Димензија: 104x137х48cm

Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили, бојадисани со електростатска прашкаста боја отпорна на гребење.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција