Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Стол BELLA 001

2.990 ден.
3.600 ден.
Потребни наградни поени: 3499
  • Шифра:BELLA 029-000001
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Ако барате компактна терпезариска столица со импресивен дизајн која се вклопува во секој простор од вашиот дом или канцеларија, тогаш столицата Бела е идеален избор за вас. 

Спецификации:
* Наслон и седиште изработени од армирана рамка и тапацирани со PU.
* Ногарките се направени од метал.

Димензии на производот:
*Должина: 44 см.
*Длабочина: 50 см.
*Висина: 88 см.

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-14 дена

029-000001

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција