Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

НГ ЕЛКА ПВЦ 200 СМ ХАЈЛАНД ФИР БОР ЗЕЛЕНА

10.699 ден.
  • Шифра:09034173
  • Достапност:2 - 3 дена
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Широка новогодишна елка Хигланд Фир,
Материјал -  пластика,
Висина -  200 см,
Боја -  зелено,
Лесно отворање и затворање.
Можност за повторувана употреба.


  • Шифра: 09034173
  • Баркод: 071850978941


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција