Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

INTEX БАЗЕН ЏАКУЗИ ЗА 6 ЛИЦА ПЈУРСПА ДЕЛУКС

99.900 ден.
Потребни наградни поени: 100000
  • Производител: INTEX
  • Шифра:INTEX БАЗЕН ЏАКУЗИ ЗА 6 ЛИЦА ПЈУРСПА ДЕЛУКС
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха

Intex џакузи со капацитет од 1098 l, должина 218 cm, ширина 218 cm, висина 71 cm. Тркалезна форма

Опции за инсталација: слободно стоечки

Модел: SC-WF20 Погоден за

солена вода: да

Моќност на системот за солена вода: 20 W

Облик на базен: октагонален

Димензии: Ø 218 x 71 cm Внатрешна

дијаметар: 168 см

Седишта/лице: 6

Капацитет на вода: 1.098 l Надворешна обвивка

материјал: Ламиниран винил

Површинска обработка: Ламиниран винил

материјал Внатрешна обвивка: Ламиниран винил

Проток: 1.741 l/h

Напојување: 220-240V~ / 50Hz

Употреблив филтер медиум: филтер за касети

Вид на употреблив филтер медиум: S1

Моќност на системот за заштита од варовник: 10 W

Број на прскалки за воздух: 140

Моќност на вентилаторот за воздух: 800 W

Број на млазници: 6

Излезна пумпа: 1.000 W Топлина

излезна моќност: 2.200 W

Време на загревање: 1 °C/h - 2 °C/h

Температура на водата: 10 °C - 40 °C

Боја на внатрешната фолија: Црна

Должина на кабел до уредот: 3,00 m

Ниво на звучен притисок (10 m): <= 80dB(A)


Врска:

Контрола на апликацијата: да

Тип на врска: WiFi

Име на апликацијата (АПП продавница): Intex Link - апликација за управување со Спа


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција