Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

INTEX 68373 Mariner 3 297 x 127 x 46 cm чамец ID EK000382124

25.990 ден.
30.000 ден.
Потребни наградни поени: 19000
  • Производител: INTEX
  • Шифра:INTEX 68373
  • Наградни поени:140
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

  • INTEX 68373 Mariner 3 чамец
  • Димензии: 297 x 127 x 46 cm
  • Носивост: до 300 кг (3 лица)
  • Алуминиумски весла и држачи за трска
  • Бренд: INTEX 

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција