Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Детски Велосипед LILOO16" Venera Bike-VISITOR

5.999 ден.
7.999 ден.
Потребни наградни поени: 7000
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:1160057
  • Наградни поени:300
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Седиште
Волан  црн
Педали
Среден погон коцка 1/2X3/32" 44TX170
Средна осовина MTB на штраф 5S
Ланец MTB MAYA Z50 P7003
Предна глава MTB 36R
Задна глава MTB 36R 
SP.26X1.75 (47-559)CRNA PNEUMAT.
Браник EUROFENDER PVC црн SPORTY
Фаза на индекс црн 14T-28T 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција