Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Сет тегови 45кг

3.290 ден.
6.990 ден.
Потребни наградни поени: 4300
  • Шифра:Тегови 45кг
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Tегови со вкупна тежина од 45кг (2x7.5kg | 2x5kg | 6x2.5kg)

Шипките од новата генерација се поцинкувани и отпорни на висок притисок, овозможуваат дисковите да се цврсто фиксирани. Во сетот се вклучени 2 шипки со должина од 40цм и 1 шипка со должина од 150цм. Шипката со должина од 150цм е тестирана до 120кг и издржува без никаков проблем.

Дисковите се обложени со пластика од 1-ва класа и полнета со специјален малтер, со што се овозможува долготрајност.

Стоперите на краевите овозможуваат заштита од повреда при вежбање.

Теговите со својата издржлива и долготрајна структура, ќе Ви овозможат да ги користите многу години.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција