Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Сет тегови 6кг (2x3кг)

699 ден.
1.199 ден.
Потребни наградни поени: 1100
  • Шифра:Сет тегови 6кг (2x3кг)
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Tегови со вкупна тежина од 

Сет тегови 6кг (2x3кг)

Oбложени се со пластика од 1-ва класа, полнета со специјален малтер, со што се овозможува долготрајност. Невозможно е да пукнат и да се скршат. Дури и ако се специјално исечени/дупчени, нивната содржина не истекува.

Теговите со својата издржлива и долготрајна структура, ќе Ви овозможат да ги користите многу години.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција