Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

VISITOR NIT291D2 29"/20" NITRO велосипед

19.999 ден.
21.999 ден.
Потребни наградни поени: 21000
  • Производител: VISITOR
  • Шифра:1280110
  • Наградни поени:120
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Седиште KAPPA DUE зелено
HERRMANS РАЧКИ НА ВОЛАН 
Рачки VIT COMP 31.8X640 GREEN


 

29”

 

20”

 

ALU. RAM

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција