Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

VISITOR BLACKBERRY BER160 16'' Детски Велосипед

6.999 ден.
7.999 ден.
Потребни наградни поени: 9000
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:1160013
  • Наградни поени:330
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.


Големина: 16" Висина: 16" за висина 105-122 см Боја: Виолетова Пол: Девојче Рамка: челик Вилушка: челик Рамка: челик Сопирачки: V-сопирачки Брзини: 1 Гуми: 16" Помошни тркала: да Дополнителни додатоци: штитник за синџир, браници, корпа за багаж, седиште за кукла Тежина: 10 кг.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција