Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

VISITOR AVA272AMD2 27.5"/20" AVANGARD велосипед

19.999 ден.
21.999 ден.
Потребни наградни поени: 21500
  • Производител: VISITOR
  • Шифра:1280108
  • Наградни поени:120
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Седиште KAPPA DUE зелено
HERRMANS РАЧКИ НА ВОЛАН 
Рачки VIT COMP 31.8X640 GREEN
 

27.5”
 
20”

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција