Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

EXPLORER VORTEX VOR292AMD1 29"/20" CLASSIC велосипед

18.999 ден.
19.999 ден.
Потребни наградни поени: 15000
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:1281043
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Седло BORTIGE црвено
Рачки на волан HERRMANS кратки црно-сиви
Волан Челик SF црн 31.8X640
Гарнитура V-ALU
Диск кочници, предна механичка SYPO 
Педали PP со катадиоптер
Среден погон MTB црн 28/38/48T
Средна осовина 3U на штраф KENLI
Ланец MTB MAYA Z50 P7003
Рам V3 28" црн 36 дупки V3.28CR.
Предна глава челик, црна за диск
Задна глава .MTB 36R челик црна SHUNFE.
SP.29 X 2,35 60-622 црна MITAS
FAZ INDEX CRNO 14T-28T SHUN FENG
Преден менувач SHIMANO.31.8MM AFDTZ510DSTM6
заден менувач SHIMANO.TZ RUPA ARDTZ500GSD
Рачен менувач.SHIMANO REVOSHIFT 3 FRIC./ 6 ASLRS35LNBP/ASLRS35R6AP

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција