Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra Безмаслен воздушен компресор KWU750-24

14.999 ден.
15.999 ден.
Потребни наградни поени: 12000
  • Производител: Iskra
  • Шифра:KWU750-24
  • Наградни поени:120
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Безмаслен воздушен компресор
Моќност: 750W
Напон: 230V~50hz
Вртежи во празен од: 1700 min-1
Моќ на вшмукување: 70 l/min
Работен притисок (макс): 7 бара
Големина на садот за притисок: 24 л
Димензија на садот за притисок: 240×385 мм
Димензија на пакувањето во мм(ДхШхВ):630 x 250 x 570
Нето тежина: 20 кг
Бруто тежина: 22 кг

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција