Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Makita DMP181Z Акумулаторски компресор 18V; без батерија и полнач

6.999 ден.
11.999 ден.
Потребни наградни поени: 10000
  • Производител: Makita
  • Шифра:Makita DMP181Z
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

LED светилка за работа
Главен прекинувач (вклучено/исклучено)
Заштита од прегревање: Термостатот се активира за да ја заштити машината кога температурата на пумпата се зголемува
Држач за адаптер
Функција за автоматско запирање при претходно поставен целен притисок
Прекинувач за активирање
Рачка која лесно се фаќа
3x режими на надувување (режими со голема брзина, мала брзина или топка)
Функција за ослободување на воздухот: Во случај на прекумерно надувување, држете го копчето за ослободување воздух за да се ослободи воздухот. (Не е достапно кога користите британски адаптер.)
Дигитален манометар
Режимот со голема брзина е погоден за патен велосипед, автомобил, камион, трактор

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција