Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra Електрична дигалка со сајла ЕВ-500-999

30.999 ден.
36.500 ден.
Потребни наградни поени: 29000
  • Производител: Iskra
  • Шифра:Iskra Електрична дигалка со сајла ЕВ-500-999
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Електрична дигалка со сајла
Моќност: 1600W
Напон:  230V~50Hz
Номинално оптеретување без ремени: 500кг
Номинално оптеретување со ремени:999кг
Висина на подигнување без ремени: 18м
Висина на подигнување со ремени: 9м
Должина на сајла: 18м
Дијаметар на сајла: макс. 6мм
Далински управувач
Ременот е приложен
Автоматска сигурносна кочница
Димензија на пакување во мм(ДхШхВ):  540 x 230 x 340
Нето тежина: 17 кг
Бруто тежина: 17.5 кг

Гаранција 24 месеци

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција