Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra Воздушен компресор MB2065/90L

28.750 ден.
29.999 ден.
Потребни наградни поени: 29000
  • Производител: Iskra
  • Шифра:MB2065/90L
  • Наградни поени:290
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Воздушен компресор
Моќност: 2200W
Напон: 230V~50hz
Вртежи во празен од: 950 min-1
Моќ на вшмукување: 250 l/min
Работен притисок (макс): 8 бара
Големина на садот за притисок: 90 л
Димензија на садот за притисок: 400×500 мм
Димензија на пакувањето во мм(ДхШхВ):585x460x1150
Нето тежина: 51 кг
Бруто тежина: 54 кг

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција