Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra HG2000 Индустриски фен 2000W

1.899 ден.
2.499 ден.
Потребни наградни поени: 1900
  • Производител: Iskra
  • Шифра:HG2000
  • Наградни поени:40
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Iskra  HG2000 Индустриски фен 2000w

• 230 / 240V~50Hz
• Јачина I / II: 1000 / 2000W
• проток на воздух I / II: 300 / 500 l/min
• температура при раб. I / II: 350 / 550 °C
• Прибор:
   - плосната млазница
   - заштитна млазница за стакло
   - млазница за отстранување боја
   - триаголне струг со дрвена рачка
   - млазница за редуцирање
• Куфер
• Димензии (mm): 235 x 88 x 265
• Нето те/ина: 1,64 kg
• Бруто тежина: 1,8 kg

• Гаранција 24 месеци

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција