Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Rade Koncar MIGWELL D-250 полуавтомати за MIG/MAG

98.999 ден.
104.999 ден.
Потребни наградни поени: 99000
  • Производител: Rade Koncar
  • Шифра:Rade Koncar MIGWELL D-250
  • Наградни поени:500
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

MIG-MAG апарат за заварување ( Професионален )

12 положби

Приклучен напон 400 +/- 10-% V

Струја 40-250A

Интермитенца 60%

Електрода мм 0,6-1,2

Куќиште на апарат метал

Ладење со вентилатор

Димензии: 750х360х820

Тежина 98 кг 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција