Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Makita RT001GZ18 акумулаторска глодалка за рабови XGT серија

17.999 ден.
29.999 ден.
Потребни наградни поени: 20000
  • Производител: Makita
  • Шифра:Makita RT001GZ18 акумулаторска глодалка за рабови XGT серија
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Максимално 40V тример на полнење кој се ротира со голема брзина и е отпорен на тешки товари. Спецификации базирани на тример кои овозможуваат лесна и моќна работа. Брзината на работа се зголеми за околу 35% (во споредба со машината од 18V)

Дијаметар на чак: 6,8 mm

Со 2 LED светла кои силно го осветлуваат врвот на битот што има тенденција да се затемни

Опремен со мотор без четкички со голема моќност

Максимална брзина на ротација: 31000min -1

„Контрола на постојана ротација“ одржува стабилна брзина на ротација дури и за работа со големо оптоварување

Постигнува зголемување на работната брзина од приближно 35% во споредба со конвенционалната машина од 18V

Стандардна галантерија

Директен бит хексаНапишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција