Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra ML CS19 36 Батериски штрафцигер, комплет со битови

2.499 ден.
2.999 ден.
Потребни наградни поени: 2500
  • Производител: Iskra
  • Шифра:170
  • Наградни поени:60
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Напон: 3,6V 
Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah ) 
Вртежи во празно: 180 / мин-1 
Вртежен момент : 3,5 Nm 
LED сијалица
Хекса глава  
Комплет битови (PH, CZ, TX)

Гаранција - 2 години

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција