Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

МЕТАЛЕН РАФТ ФУТУР 2130х900х450 5Х175кг

3.990 ден.
4.990 ден.
Потребни наградни поени: 3999
  • Производител: MAX
  • Шифра:МЕТАЛЕН РАФТ ФУТУР 2130х900х450 5Х175кг
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Модел: 1198

MAX FUTUR                                                            димензија:висина 213 ширина 90 длабочина 45 број на полици 5 ,носивост по полица 175kg вкупна носивост 875kg 

материјал: метал медијапан     

боја : галванизирана

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција